ComfyBack – Żelowa Poduszka Do Siedzenia

2 Opinii
US $37.34
US $62.65
Ilość:
Produkt Dostępny
Zobacz koszyk
Szczegóły produktu
Szczegóły produktu

Zwalcz nieprawidłową postawę i bóle pleców od siedzenia przez cały dzień!

Siedzenie przez długi czas wywiera ogromny nacisk na dolną część pleców i kręgosłup. Pożegnaj się z bólami i zaznaj najwyższego komfortu siedzenia dzięki rewolucyjnej poduszce ComfyBack!

„Plecy bolały mnie niesamowicie, od siedzenia całymi dniami, więc zdecydowałam się zamówić poduszkę, aby ją wypróbować. Natychmiast usunęła napięcie w moich plecach, ustawiła miednicę w prawidłowej pozycji, a ból zniknął! Jest fenomenalna. Noszę ją ze sobą praktycznie zawsze jak wiem, że będę musiała usiąść na dłużej. Polecam!” – Izabella, 35 lat.

Nasza poduszka oferuje niezliczoną ilość zalet. Oto kilka z nich:

✓Poprawa krwioobiegu – dostosowuje się do kształtu ciała i zmniejsza nacisk na krytyczne części ciała; Ponadto znacznie poprawia się dopływ krwi do nóg i stóp.

✓Poprawa postawy – Zapewnia optymalne wsparcie dolnej części pleców i kręgosłupa, promuje zdrową postawę i chroni przed bólem.

✓Przepuszcza powietrze – dzięki swojej budowie poduszka pozostaje przepuszcza powietrze, mówiąc wprost – możesz zapomnieć o przepoconym tyłku.

✓Idealny do codziennego użytku (wszędzie) – Idealny do użytku w domu, w biurze jak i w samochodzie. Każda poduszka jest wyposażona w czarną poszewkę, dzięki czemu możesz ją mieć zawsze ze sobą. Pasuje do praktycznie wszystkich siedzeń (42 cm x 35 cm).

✓Wysoka jakość – Wykonana z żelu klasy medycznej, aby zachować kształt i zapewnić maksymalny komfort.

 

Opinii

Our reviews are verified for authenticity
5 out of 5
2 Opinii
5 stars
(2)
4 stars
(0)
3 stars
(0)
2 stars
(0)
1 star
(0)
Napisz opinię
Top